W dniu 03.05.2022r. odbyła się pierwsza edycja „Majowego Pikniku Biegowego”.

Wiele osób zdecydowało się wziąć w nim udział i celebrować ten wyjątkowy dzień wspólnie z nami. To wydarzenie jest nieoficjalną formą uczczenia polskiego święta narodowego – uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Mamy nadzieję, że MPB na stałe zagości w harmonogramie wydarzeń.
Bieg składał się z trzech dystansów. „ Mini Bieg” – trasa dla przedszkolaków liczyła 150 m , „Mały Bieg” dla dzieci starszych – 1000m oraz „Duży Bieg” główny, na dystansie 3600 m.

Oprócz zmagań sportowych, dla uczestników wydarzenia i całych rodzin czekało wiele atrakcji. Serce imprezy to park w Puchaczowie. Tam znajdowało się „biuro zawodów”, start, meta biegowa oraz podium dla zwycięzców. Oprócz tego, dla najmłodszych dostępne były „dmuchańce” z bezpłatnym wstępem, wiele przekąsek takich jak wata cukrowa, popcorn czy gofry przygotowane przez pracowników GOK.

Tak jak atrakcje do zabaw, poczęstunek również był rozdawany gratis.

Pogoda dopisała, ludzie wspaniali, atmosfera niepowtarzalna lecz impreza sportowa to nie tylko świetna zabawa, ale i rywalizacja

Tak oto przedstawiają się wyniki poszczególnych biegów :

„Mini Bieg”

I miejsceLeon Nogalski,

II miejsceAntek Klauda,

III miejsceJulia Szyszka

 

„Mały Bieg”

I miejsceNatalia Skoczylas,

II miejsceKuba Rutkowski,

III miejsceAleksandra Choduń

„Duży Bieg”

I miejsceMariusz Kołodziej,

II miejsceGrzegorz Pawlak,

III miejsceKrzysztof Buławski

Serdecznie gratulujemy!

 

 

Dziękujemy wszystkim za chęć wspólnego świętowania. Mamy nadzieję, że spotkamy w przyszłym roku w jeszcze większym gronie.

Zapraszamy już dziś!

Bieg

*Relacja fotograficzna dostępna w galerii 2022: https://puchaczowgok.pl/project/majowy-piknik-biegowy-2022/