Upłynął III tydzień Wakacji z GOK.

 Podczas warsztatów plastycznych własnoręcznie wykonaliśmy przepiękne drewniane pudełka na wakacyjne skarby. Tradycyjnie wybraliśmy się również na rajd rowerowy nad jezioro Piaseczno. Zanim wyruszyliśmy w drogę odwiedzili nas Policjanci, którzy przeprowadzili szkolenie na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Bardzo dziękujemy. Trasa nad jezioro przebiegła bez wypadków. Co prawda na chwilę złapał nas deszcz, ale szybko się rozpogodziło. Mogliśmy spokojnie oddać się zabawie lub jak ktoś wolał – relaksowi na kocu. Wróciliśmy opaleni i zadowoleni.

W czwartek nasza grupa odwiedziła CINEMA CITY LUBLIN by wziąć udział w seansie pt.  „Niezgaszalni”. Premiera kinowa filmu odbywała się 15 lipca. Główna bohaterka – Georgia, walczy by zostać zawodowym strażakiem jak jej tata.

Nasz koniec tygodnia to DMUCHAŃCE. Park w Puchaczowie gościł dmuchane atrakcje. Trampoliny, zjeżdżalnie itd. Dzieciaki były przeszczęśliwe.

Dziękujemy za wspólną zabawę!

Szykujemy się na ostatni , czwarty tydzień Wakacji z GOK. Czas płynie nieubłaganie, ale nie martwmy się…przecież czeka na nas jeszcze tyle atrakcji. W poniedziałek widzimy się na basenie.

Do zobaczenia!

 

« z 2 »