W niedzielę 12 marca w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Puchaczowie spotkaliśmy się by wspólnie celebrować doroczne Gminne Święto Kobiet.

 

Bardzo nam miło, że Panie tak licznie odpowiedziały na nasze zaproszenie. Swą obecnością zaszczycił nas również Wójt Gminy Puchaczów – Pan Adam Grzesiuk , który złożył wszystkim kobietom życzenia i rozdał drobne upominki. Porad kosmetycznych udzieliły nam Panie Sylwia Dudek i Katarzyna Łuć. Pojawiły się także losy z nagrodami i słodki poczęstunek, ale główną atrakcją okazał się koncert lubelskiego artysty – Łukasza Jemioły.

Łukasz Jemioła to nie tylko wokalista, gitarzysta, ale i kompozytor. Muzyk zabrał nas w podróż sentymentalną do wspaniałej twórczości Marka Grechuty, Czesława Niemena, Andrzeja Zauchy czy Zbigniewa Wodeckiego. Nie zabrakło również własnych kompozycji. Duże wrażenie zrobił na nas autorski utwór „Dziękuję”, w którym artysta oddaje hołd muzykom, którzy odeszli, a z których twórczości czerpie inspirację.

Przepiękne interpretacje wokalne w towarzystwie gitary, wyjątkowe podejście do publiczności i wspólne śpiewy… oto cały Łukasz Jemioła.

Dziękujemy za cudowny koncert i wspólnie spędzony czas.

 

Zapraszamy do relacji wideo: https://www.youtube.com/watch?v=5-szDVmeXVs

oraz relacji fotograficznej