Sukces, który inspiruje – wokalista GOK wyróżniony przez Prezydenta Miasta Lublin

22 czerwca 2026 r. w Zespole Szkół nr 5 im. Jana Pawła II w Lublinie odbyła się uroczysta gala, podczas której Prezydent Miasta Lublin uhonorował uczniów szkół średnich będących laureatami ogólnopolskich olimpiad, konkursów i turniejów.
W gronie wyróżnionych znalazł się Szymon Gargol – podopieczny Gminnego Ośrodka Kultury w Puchaczowie, który z rąk Prezydenta Lublina odebrał pamiątkowy dyplom. Uhonorowana została również trenerka wokalna Szymona – Justyna Abramik, której praca i wsparcie przyczyniły się do sukcesów młodego artysty. To wyjątkowe wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów na artystycznej drodze!✨