Skontaktuj się Z NAMI

Jakich informacji potrzebujesz?

Adres

ul. Rynek 3
21-013 Puchaczów

Godziny Otwarcia

Pon – Pt: 7:00-20:00
Sb – Nd: według potrzeb

Kontakt

81 757 53 45
gokpuch@wp.pl

Dane

NIP: 713-10-96-300
REGON: 000593307

Numer konta

77 8693 0006 0000 0257 2003 0001
Bank Spółdzielczy w Łęcznej
oddział Puchaczów

Numery wewnętrzne

22 – dyrekcja
23- księgowość
25 – instruktorzy
26 – fax
Email

Wyślij wiadomość

1 + 14 =

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

 

Czy tylko mieszkańcy gminy Puchaczów mogą korzystać z oferty zajęć GOK Puchaczów?

Oferta zajęć skierowana jest do mieszkańców gminy Puchaczów, ale w przypadku gdy będą jeszcze wolne miejsca, a mieszkańcy gminy nie będą chcieli skorzystać z tych zajęć, zapraszamy osoby mieszkające poza naszą gminą.

Czy uczestnictwo w wydarzeniach kulturalnych jest odpłatne?

Wstęp na wydarzenia kulturalne takie jak np. Finał WOŚP, Dzień Kobiet, Dni Miejscowości, Dzień Dziecka, Letnie Kino Plenerowe, itd. jest bezpłatny.

Jakie zajęcia odbywają się dla dzieci i młodzieży?
Dla najmłodszych dzieci mamy w ofercie zajęcia taneczne, plastyczne, wokalne, teatralne oraz nauki gry na keyboardzie. Młodzież zapraszamy na zajęcia taneczne, plastyczne, graficzne (grafika warsztatowa), wokalne, teatralne oraz nauki gry na keyboardzie. Organizujemy również cykliczne zajęcia podczas ferii zimowych i wakacji (zajęcia sportowe, artystyczne, integracyjne, wycieczki).
Jaka jest oferta zajęć dla dorosłych?
Dorosłych (zwłaszcza Panie) zapraszamy na bezpłatne zajęcia zumby odbywające się dwa razy w tygodniu. Raz w tygodniu odbywają się zajęcia z malarstwa. Organizujemy również warsztaty z cyklu „Okiem Kobiety”. Każde zajęcia są z innego zakresu tematycznego (np. warsztaty kosmetyczne, warsztaty tworzenia stoików świątecznych, warsztaty decoupage).
Jak można się zapisywać na zajęcia?
Zapisy na zajęcia prowadzą instruktorzy danych zajęć. Można zgłosić się przed planowanym rozpoczęciem interesujących nas zajęć lub skontaktować się z danym instruktorem osobiście w innym dniu lub też telefonicznie.