Zajęcia dla dorosłych

Zumba

Zumba to zainspirowane Ameryką Południową zajęcia taneczno-ruchowe. To dynamiczny, ekscytujący oraz skuteczny program fitness. Zajęcia składają się z szybkich i wolnych rytmów wzmacniających i rzeźbiących sylwetkę. Zajęcia odbywają się grupowo dwa razy w tygodniu.
Instruktor: Sławomir Dziekan


Malarstwo

To zajęcia plastyczne skierowane dla dorosłych. Uczestnicy zajęć pod okiem wykwalifikowanego instruktora (malarki) mogą szlifować swoje umiejętności malarskie. Zajęcia umożliwiają nabywanie i rozwijanie swoich umiejętność w twórczej atmosferze pracowni artystycznej.
Instruktor: Milena Brudkowska 


Warsztaty „Okiem Kobiety”

To cykliczne warsztaty artystyczne kierowane dla kobiet. Uczestniczki zajęć pod okiem instruktorów tworzą rękodzieła lub doszkalają się w danym temacie. Tematyka warsztatów jest różnorodna, od warsztatów kosmetycznych aż do warsztatów artystycznych. Zajęcia umożliwiają nabywanie i rozwijanie swoich umiejętność manualnych, ale przede wszystkim kreatywności i estetyki. Wszystkie warsztaty prowadzone w przyjemnej atmosferze sprzyjającej integracji kobiet z gminy Puchaczów.
Opiekun: Weronika Grochowska